Krátké, ale děsivé příběhy

17. dubna 2017 v 12:06 | Amphetamine |  Micropasta
Maminka mi říkala, abych NIKDY nechodil do sklepa, ale já chtěl vidět to, co dělá tak hlasité zvuky... Znělo to jako štěňátko a já to štěňátko vážně moc chci vidět. Otevřel jsem dveře od sklepa a po špičkách jsem sešel trochu dolů. Neviděl jsem žádné štěně a potom mě maminka vytáhla ze sklepa a začala na mě křičet. Ona takhle nikdy nekřičela a byl jsem z toho smutný a začal jsem brečet. Potom mi řekla, že do toho sklepa už nikdy nesmím jít a podala mi sušenku. To mě rozveselilo a už nikdy jsem se jí neptal, proč ten kluk ve sklepě dělá zvuky jako malé štěně, nebo proč nemá ruce a nohy.


Muž opouští svůj dům každé ráno, aby šel do prácea přechází psychiatrii obklopenou dřevěným plotem. Pokaždé když jde kolem, slyší pacienty zpívat:


,,10,10,10,10,10."

Jednoho dne mu to nedá, a podívá se do díry v plotu, o co jde. Najednou dírkou prolítne tyč, která se dotkne jeho oka.
,,Kurva!" Říká si sám pro sebe. Když odcházel, slyšel pacienty zpívat dál.

,,11,11,11,11."Chlapec, jako každou noc, spí ve své posteli. Slyší kroky vycházející ze dveří. Vykoukne, aby se rozhlédl, co se děje. Dveře se otevírají a odhalí vraha, nesoucí pytle dvou mrtvol. Potom si stoupne na židli a krví těch mrtvých těl, pravděpodobně jeho rodičů, píše nějaký vzkaz na zeď. Potom se schoval pod jeho dětskou postýlkou.

Dítě se neuvěřitelně bojí. Nemohl přečíst to, co je napsané na zdi a ví, že vrah je pod jeho postelí. Jako každé malé dítě předstírá, že prospal celou noc a ještě se nevzbudil. Slyší dech pod jeho postelí, dech toho vraha.

Hodiny ubýhají a jeho oči si zvykají čím dál víc na tmu. Snažil se rozeznat všechna slova, ale je to namáhavé. Zavzdechal, když konečně mohl přečíst zprávu.

,,Vím, že jsi vzhůru."

Ucítil posun pod jeho postelí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aurora Akkaris Aurora Akkaris | Web | 8. srpna 2017 v 11:31 | Reagovat

Tak to je hustý >w<

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama