Adventure time - Socratesovo přání

23. července 2016 v 16:25 | Amphetamine |  Creepypasty
Koukám se takhle na Adventure Time... a pak mi dojde, že vlastně na tento seriál může být také creepypasta, takže jsem neváhala a hned si nějakou našla a přeložila xD. Přeji pěkné čtení.


Vy všichni asi víte o seriálu "Adventure Time" na Cartoon Network. A pravděpodobně jste viděli premiéru, nebo si to alespoň myslíte.

Byla jsem vzhůru v mém pokoji. Bylo něco kolem 3 hodiny v noci a já se dívala na novou epizodu Adventure Time: "Socratesovo přání." Myslím, že to bylo docela zvláštní, protože v té době v TV běžel Adult Swim. Divila jsem se, tak jsem změnila kanál na Cartoon Network a intro k seriálu právě končilo. Sedla jsem zpět do křesla, čekajíc na nejnovější epizodu.

Co jsem viděla, bylo opravdu nepříjemné. Začalo to v Candy Kingdom s Finnem a Jakem, kteří závodili, kdo bude dřív u dveří. Proletí skrze ně, a uviděli, jak hlava sluhy Pepperminta byla ukousnuta nějakým druhem draka. Krev vystříkla z krku Peperminta a drak uviděl Jakea a Finna. Drak zajednal a odletěl.

Dvojice prošla celým hradem. Viděli mrtvoly různých občanů království, nebo je jen viděli sedět, s děsivým úsměvem na tváři. Prošli kolem Cinnamon Buna, když najednou Jakea napadl. Finn se ho snažil shodit, ale marně. Jake zhnědl a umlčel zvuky, které šly slyšet, jakoby padal z vyhlídky. Finn opatrně pokračoval dál.

Dostal se d ohlavní části hradu a uviděl princeznu Bubblegum sedící na trůnu.

,,Oh, Finne, díky bohu že jste přišli! Všichni občané se změnili na zombie!"

Zvuk byl hrozně zkreslený

"Kdykoliv, princezno. Ztratil jsem Jakea na cestě sem ... můžete mu nějak pomoci?" Zvuk byl opět zkreslený.

,,Finne, my nemůžeme pomoct lidem z Japonska, že?" Finn přistoupil blíž.

,,Japonsko? co j-" Trůn se zatřásl kolem a zobrazil zelenou princeznu Bubblegum bez poloviny těla. Vše co bylo zanecháno, jsou kosti. Skočila na Finna a příšerně mu překousla hlavu.
Krev vystříkla a Finn padl na zem mrtvý.

Takhle nějak ta epizoda mohla vypadat.

"Down With The Sickness" začala hrát a zombie odnesli mrtvá těla Finna a Jakea pryč. Házeli je z útesu a poté slavili. Najednou se přeměnili zpět. Najedou se zem proměnila v balík pijavic. Ve skutečnosti se všechno přeměnilo v pijavice.

Všichi občané byli nasáváni do jámy s pijavicemi, kde pomale umírali. Obrazovka zbledla do černa a pak přišel text:

,,PŘILOŽENÁ EPIZODA ADVENTURE TIME BYLA ODSTRANĚNA KVŮLI NEVHODNÉMU OBSAHU NAŘÍZENÍM SPOJENÝCH STÁTŮ. PROSÍM, POKRAČUJTE VE SLEDOVÁNÍ CARTOON NETWORK."

Samozřejmě to byl traumatický zážitek. Šla jsem pomalu spát a byla jsem probuzena matkou; že nastal čas pro první den na základní škole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama