Every Child’s Fear- micropasta

6. září 2015 v 10:58 | Amphetamine |  Micropasta
Vzpomínáš si na ten pocit, viď? Pocit, že tě někdo sleduje, že pokud uděláš sebemenší pohyb, jsi mrtvý. Každý měl strach, jako dítě ...

Probudíš se v noci, nemůžeš usnout, převaluješ se tam a zpět z jedné nepříjemné pozice do druhé, doufajíc, že najdeš cestu do náhlého spánku. Vzdal si to. Neexistuje žádný způsob, jak rychle a brzy usnout, takže se můžeš jednoduše obrátit na svou stranu, a zírat z okna.Cesta ... světla ... Stromy ... všechno se zdá tak divné, pod rouškou noci. Snažíš se, aby se tvoje mysl byla tichá a nic tě nerozptylovalo. Měj na paměti, že stále musíš jít spát brzy ... a to je, když tě tvoje pocity "praští".

Ten pocit roje přes tebe, je jako ledově studená deka, která byla přehozena přes tvé záda. Pamatuješ si, že je to v noci, a ta noc ... je, když strach začne rád lovit. Máš pocit, jakoby tě téměř někdo za zády sledoval. Nevidíte ho, ale jeho oči jsou přilepeny na vás. Chceš se přesunout, ale nemůžeš, pokud to uděláš, něco špatného, ​​ne, něco strašně špatného se ti stane. Jediné, co můžeš udělat, je zůstat stále v kidu, a pak si tě to nevšimne.

Jak ležíš na posteli, zmrazený ve strachu, začneš přemýšlet o svém prostěradlu. Jen kdyby jsi si se mohl chytit prostěradla a hodit ho na sebe, skrýt tvoje tělo od té zrůdnosti stojící za tebou. To by se dalo udělat ... možná ... pokud jsi rychlý a přesný, můžeš uspět. Rozhodneš se myslet. Překlopíš se nahoru a urveš svoje prostěradla oběma rukama, aniž by ses rozhlédl po místnosti,přikryješ se.... krytina s tlustou deku ... bezpečí ...

Potom tvoje mysl přijde zpět k tobě, a ty si uvědomíš, že tam nic není. Temné mraky mysly způsobují halucinaci. Jediným omezením je tvá představivost. Pomalu vystrčíš hlavu a skenuješ očima po pokoji....nic. Umístíš si hlavu na polštář a pomale usínáš.

Tohle je strach každého dítěte, a rodiče jim vždy řeknou ať jdou spát, a že je dobré pracovat přes jejich obavy.....jsou na omylu... Protože to, co tvoji rodiče neví je, že když se scováš pod deku, tak příšera na tebe nekouká zhora. Dívá se na tebe pod tvou dekou.

zdroj: Creepypasta.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama