Lisa- micropasta

27. srpna 2015 v 19:35 | Amphetamine |  Micropasta
Tohle je Lisa. Lisa je moje kamarádka. Moje rodiče jí nevidí, a tak si říkají, že je to nejspíš moje imaginární kamarádka. Lisa je úžasná kamarádka!

Dnes ráno jsem chtěla zasadit květinu. Lisa mi ale řekla, že tam spí můj tatínek, tak jsem tu květinu zasadila do květináče

Lisa dnes byla ve škole semnou. Představila jsem jí paní učitelce, ale naštvala se, protože Lisu neviděla. Lisa byla moc smutná a ze smutku skryla houbu na tabuli.

Včer jsem měla narozeniny. Maminka koupila pizzu! Nikdo nepřišel na mou oslavu... Lisa říkala, že přišli jen na terasu a nechali tam dárky. Dostala jsem 3 panenky, boty a 5 dolarů.

Moje paní učitelka dnes nebyla ve škole, tak jí zastupovala paní Digmanová. Je moc milá a krásná. Chci, aby nás učila pořád!

Včera jsem byla s Lisou na dlouhé procházce a vrátily jsme se až večer. Tatínek byl moc naštvaný a říkal, že Lisa je hloupá. Lisa se rozplakala a zmizela.

Paní Digmanová nám řekla, že paní učitelka se už nevrátí.

Včera byl tatínek celý den v práci a nepřišel se ani navečeřet.

Maminka mi dala v 10 můj oblíbený puding.

Chybí mi Lisa. Tatínek má asi moc práce. Přes víkend se ani neukázal. Maminka je na něj naštvaná. Jdu napsat Lise dopis.

,,Milá Liso. Chybíš mi. Nezlob se, že byl tatínek moc zlý. Jsi moje nejlepší kamarádka!"

Včera se Lisa vrátila. Říkala, že tatínek se už nevrátí. Tatínek a paní učitelka prý spí, jako Lisin tatínek. Doufám, že se brzy probudí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama