NoEndHouse-Creepypasta část 1.

1. května 2015 v 13:19 | Amphetamine |  Creepypasty
Nekončící dům


Nechte mě začít tím, že Peter T. byl heroinový závislák. Byli jsme kamarádi na střední škole a potom co jsme odmaturovali jsem se s ním moc nebavil. Přibližně 2 roky jsme se od sebe úplně odsekli. Já se přistěhoval na koleje a poté i do malého apartmánu a už jsem Petera málo kdy vídal. Jednou jsme spolu mluvili na Facebooku. Peter byl na Facrbooku hodně známí,ale pak přišla doma, kdy VŮBEC nebyl aktivní...vlastně to bylo 5 týdnů. Nebál jsem s o něj. Byl hodně známej tím e byl závislej na drogách a tak jsem si říkal že se přestal zajmat, nebo že skončil někde v nějakém feťáckém doupěti. Mohlo se stát cokoli, ale jednoho dne semnou začal konverzaci. Poslal mi zprávu : ,,Hej, Davide, musíme si promluvit!" to bylo tehdy, kdy mi řekl o NoEnd housu. To jméno dostal kvůli omu, že nikdo nikdy nenašel východ ven.

Pravidla byla docela jednoduchá : Dostaňte se do poslední místnosti bez toho aby jste se jakkoli vzdali.
Pokud vejdee do poslední místnosti, získáte 500 $. Je tu 9 místností a to je vše...Dům je za městem...přibližně 4 míle od mého domu. Peter to očividně zkoušel, ale selhal. Ale co...byl určit na heroinu takže jsem si říkal, že ty drogy ho prost omámily a nejspíš viděl duchy. Jak nemohl dojít 9 místností?! Co je tam tak hrozného?! A on říkal : ,,Na tohle nemá nikdo...je to nepřirozené a nepřírodní!!!" Nevěřil jsem mu...říkal jsem mu, že se tam další noc přihlásím...a jakkoli tvrdě vzdoroval ať se tam nehlásím, mě znělo 500$ dobře na to, aby to byla pravda. Musel jsem se na to alespoň podívat a tak jsem šel další noc. Když jsem přijel, hned jsem si všimnul něčeho divného ohledně té budovy. Vidli jste, nebo četli něco, co nemělo být tak děsivého, ale z nějakého důvodu vám šel mráz po zádech? Byl..to prostě normální dům a když jsem k němu šel..měl jsem pocit jako kdybych kráčel do vlastního hrobu. Ten pocit nevolnosti se zvyšoval když jsem otevřel dveře. Mé srdce zpomalilo když jsem vešel do haly. Vše bylo jako normálí hotelová recepce a byla nazdobená jako by byl nějaký Halloween. Byla tam cedule a na ní psali : ,,Místnost číslo 1 tudy ->."
Zasmál jsem se, když jsem šel k prvním dveřím. První místnost byla trošku...k smíchu. Vše bylo jko na Halloween a vypadalo jakoby to někdo koupil v Tescu. Byli tam i duchové z prostěradel a animatroničtí zombíci. Občas vydali zvu když jste kolem nich prošli. Bylo to směšné. Bylo to jako nějaký dům hrůzy pro děti. Na konci byl východ. Dostal jsem se skrz nějaké falešné pavučiny a vešel jsem do druhé místnosti.

V druhé místnosti byla mlha ...ale né jen že tam byl stroj na mlhu, ale také tam vysel netopýr a vyletěl na mě.
Dobře, tohle už bylo docela děsivý. Ano, leknul jsem se...nebylo to nejhorší, protože netopýr byla nějaká plastová hračka. V pozadí hrála nějaká Halloweenská píseň...zněla jakoby jí někdo koupil za dollar někde na soundcloudu.Nikde jsem neviděl stereo...nejspíš tu byl někde maličký repráček. Přešel jsem přez pár nějakých plastových krys a vešel jsem do další místnosti. Šáhnul jsem na kliku a mé srdce se potopilo až k kolenům. Nechtěl jsem ty dveře otevírat. Něco do mě narazilo...nevěděl jsem co to bylo! Prostě jsem měl pocit úzkosti. Pocit že to nedokážu, ale potom jsem otočil klikou přestal jsem se třást a vešel do další místnosti.

Nejdřív to byla normální místnost...uprostřed místnosti byla židle a jedna jediná lampa byla vedle rohu a nedá se říct že by nějak osvětlovala. Žádná okna...Bylo tam pár stínů...stínů? To je problém...STÍNŮ...Chápete mě? 1 lampa, 1 židle, 3 stíny...možná i víc. Prošel jsem dveřmi...Už jsem byl teď vyděšený. Něco bylo špatně. Copak je tu něco neviditelného?
Co je to za vtip?!
Nebo jsou snad ty stíny nakresleny na zemi?...Bůh ví!...Snažil jsem se vrátit dvěřmi kterýma jsem právě prošel, ale nejde to! Někdo je asi zvenku zamknul. Fajn ohle už mě vyděsilo...byl někdo zamnou a zamykal ty dveře, nebo se zamykaly samy?! Slyšel bych to...možná to byl nějaký automatický zamykač NEBO JÁ NEVÍM CO TO BYLO ZA ZÁMEK!!
Děsilo mě to...Když jsem se otočil zpátky do místnosti, stíny byli pryč. Byl tam jen stín židle. Copak halucinuji? Ne, já nejsem žádný závislk na kokainu nebo tak! Kdyý jsem byl malý měl jsem halucinace, ale ty měl skoro každý!
Šel jsem a kouknul jsem se dolů a tehdy jsem to viděl! Ikdyž možná neviděl...nebyl tam můj stín...Neměl jsem čas na to řvát. Běžel jsem co nejrychleji můžu, protože jsem nectěl vědět co je v té tmě! Něco tam semnou bylo a ukkradlo mi to stín! Každopádně jsem vběhl do 4. místnosti.

Ta byla asi nejhorší. Když jsem zavřel dveře, všechno světlo vipadalo, jakoby bylo vsáknuto do té minulé místnosti a tak jsem tam stál. Kolem mě yla už jen temnota. Žádná hloupá lampa jenom TMA! Nemohl jsem se hýbat. Nebojím se tmy, ale nikdy jsem nebyl v ÚPLNÉ tmě!! Tady jsem byl sám...zrak mě opustil. Držel jsem si ruku před tváří. Nebyl jsem si jistý co dělám. Nedalo se to popsat...nemohl jsem nic slyšet. Bylo tam mrtvo...ani jsem nic necítil! V jiných místnostech můžete slyšet jak dýcháte nebo slyšet své tělo, že jste naživu ALE JÁ NE! Šel jsem...necítil jsem ani nohy, ale prostě jsem šel dál!! Jediné co jsem cítil bylo srdce které tluklo hlasitě, jako nějký kostelní zvon! Žádné dveře poblíž...
Potom jsem něco slyšel zasebou...Slyšel jsem nějaké brnění...NĚJAKÉ VRČENÍ...NĚCO!!!! Otočil jsem se ale nemohl jsem nic vidět...neviděl jsem ani svůj nos. Vím že tam někde byl ale co. Vím že tam něco je. Vypadá to jakoby to bylo kolem mě! Nemohl jsem to přesně lokalizovat. Jednou předemnou...jednou zamnou...Snažill jsem se od toho utíkat nikdy jsem se tam nebál! Nedokážu popsat pravý strach...je to teror! Nebál jsem se toho že bych umřel, bál jsem se toho, co je alternativa smrti. Co hůř než smrt se může stát?! Bál jsem se toho, co semnou tohle plánovalo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama